Каталог матеріалів

Урок №89 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Що не підвладне часові?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №89. Що не підвладне часові? Дослідження: «Які об’єкти непідвладні часові у нашому місті (селі)?»

Мета: продовжити знайомити учнів з пригодами родини слонів у рідному місті Львові, з пам’ятками культури та архітектури. Розвивати увагу, пам’ять, пізнавальний інтерес, логічне мислення; вдосконалювати вміння учнів орієнтуватися у часі та за годинником. Виховувати почуття гордості за історію, пам’ятки архітектури, красу рідного міста та почуття патріотизму за його історичне минуле.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Робота в підручнику.

Слайд6. Обчисли.

Слайд7. Розглянь світлину палацу Потоцьких у Львові.

Слайд8. Відеоекскурсія “Палац Потоцьких у Львові”

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Годинниковий механізм годинника Львівської ратуші.

Слайд11. Муті зацікавив годинник, що на Львівській ратуші. І він вирішив зробити подібний із паперової тарілки. Зроби й ти такий.

Слайд12. Який час показують годинники? З’єднай стрілочками.

Слайд13. Розглянь фото, які зробили Муті та Занта. Як ти вважаєш, які об'єкти, зображені на фото, непідвладні часові? Обґрунтуй свою думку.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-19. Розгадай ребус.

Слайд20. Відповідь.

Слайд21. Яких традицій дотримуються у твоєму класі? Познач

символом . Допиши те, чого бракує.

Слайд22. Виконай завдання в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні