Каталог матеріалів

Урок №89 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Розв’язування задач за допомогою систем лінійних рівнянь.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебри за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок №89 . Розв’язування задач за допомогою систем лінійних рівнянь.

Мета: ознайомитися із технологією розв'язування текстових задач складанням систем лінійних рівнянь із двома змінними; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати задачі, використовуючи системи лінійних рівнянь з двома змінними.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9 - 33. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності № 1245, 1247, 1249, 1251, 1253.

Слайд 34. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 35-36. Задачі підвищеної складності. 

Два ящики наповнено грушами. Якщо з другого ящика перекласти в перший 10 груш, то в обох ящиках груш стане порівну. Якщо з першого ящика перекласти в другий 44 груші, то груш у першому ящику залишиться в 4 рази менше, ніж у другому. Скільки груш у кожному ящику?

Слайд 37-38. Життєва математика. 

Задача Ньютона. Трава на галявині росте рівномірно щільно й швидко. Відомо, що 70 корів з’їли би її за 24 дні, а 30 корів - за 60 днів. Скільки корів з’їли би всю траву за 96 днів?

Підсумок

Слайд 39. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 40. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 41. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні