Каталог матеріалів

Урок №89 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Г. Остапенко «Найбільший скарб»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №89. Г. Остапенко «Найбільший скарб»

Мета: збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати почуття любові й поваги до батьків, родини, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Мовленнєва розминка. Вправи на вимову звуків.

Слайд6. Мовленнєва розминка. Робота над скоромовкою.

Слайд7. Мовленнєва розминка. Робота над чистомовкою.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-11. Пригода друга «Найбільший скарб»

Слайд12.Гімнастика для очей.

Слайд13-15. Пригода друга «Найбільший скарб»

Слайд16. Побесідуймо. 

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Пригадай зміст пригоди та доповни речення.

Слайд19. Запиши в зошиті, що робить щасливим/щасливою тебе, твого друга/подругу чи когось із твоїх родичів.

Слайд20. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Знайди на контурній мапі (с.32-33) Чернігівську область і зафарбуй її. Познач обласний центр.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні