Каталог матеріалів

Урок №88 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Безпека і небезпека. Безпека життя і діяльності людини

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №88. Безпека і небезпека. Безпека життя і діяльності людини.

Мета: пояснити виникнення і значення понять «безпека» і «небезпека», розвивати навички аналізу й попередження небезпечних ситуацій, вчити розпізнавати природні небезпеки та небезпеки, створені людьми, створити пам’ятки про правила поведінки під час грози, повені, пожежі на природі, активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Позитивне налаштування на урок.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Робота в підручнику.

Слайд7. Обговорення прочитаного.

Слайд8-9. Слово вчителя.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Робота в підручнику.

Слайд12. Дай відповіді на запитання.

Слайд13-14. Словничок.

Слайд15. Про які небезпеки попереджають ці знаки?

Слайд16. Побесідуймо.

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Скажіть, яка це небезпечна ситуація природня чи створена людьми.

Слайд19. Підсумуймо.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд22. Запитання для обговорення.

Слайд23. Підсумуймо.

Слайд24. Робота в зошиті.

Слайд25. Online завдання.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Перейдіть за QR-кодом, завантажте інформацію та підготуйте плакати-пам’ятки про правила поведінки в цих ситуаціях.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні