Каталог матеріалів

Урок №87-89 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Як поводитися під час пожежі? Комікс. Професор Фейковський vs 4-А. Раунд 8.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №87-89. Як поводитися під час пожежі? Комікс. Професор Фейковський vs 4-А. Раунд 8

Мета: продовжувати формування вміння дотримуватися правил пожежної безпеки; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Обчисли.

Слайд6. Поясни.

Слайд7. Розглянь плакат. Яких правил потрібно дотримуватися в лісі?

Слайд8. Яка шкода від спалювання сухої трави?

Слайд9-10. Розгляньте малюнок. До чого може призвести така поведінка дітей?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-13. Розгляньте малюнок. До чого може призвести така поведінка дітей?

Слайд14. Як діяти в разі пожежі?

Слайд15. Як діяти, якщо пожежа виникла в школі, театрі, поліклініці, бібліотеці тощо?

Слайд16. Правила евакуації під час пожежі.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18-22. У яких із описаних ситуацій діти вчинили правильно, а в яких – ні? Наклей відповідні наліпки в зошиті.

Слайд23. Пам'ятай.

Слайд24. Висновок.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні