Каталог матеріалів

Урок №87 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Небезпечні відходи

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №87. Небезпечні відходи.

Мета: формувати у учнів усвідомлення про проблему впливу небезпечних відходів на навколишнє середовище та здоров'я людей, екологічно свідому поведінку учнів, пов’язану зі скороченням відходів вдома та у побуті, та утилізацією небезпечних відходів, учні повинні знати та розуміти основні поняття, пов'язані з небезпечними відходами, їх класифікацію, методи їх переробки та утилізації, формувати навички екологічної свідомості та поведінки в повсякденному житті, спрямовані на зменшення впливу небезпечних відходів на навколишнє середовище, активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. На корпусі кожної батарейки знак у вигляді перекресленого сміттєвого контейнера, який свідчить про те, що заборонено викидати їх разом з іншими побутовими відходами.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Запитання для обговорення.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Online завдання.

Слайд12. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд13. Запитання для обговорення.

Слайд14. Підсумуймо.

Слайд15. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд16. Запитання для обговорення.

Слайд17. Розгляньте та обговоріть плакат.

Слайд18. Розгляньте інфографіку.

Слайд19. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд20. Запитання для обговорення.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Чи погоджуєшся ти з думкою?

Слайд23. Довідничок.

Слайд24. На пакуваннях засобів побутової хімії зображені символи, які попереджають про можливу небезпеку. Запам’ятай, що вони означають.

Слайд25. Робота в зошиті.

Слайд26. Практичне завдання.

Слайд27. Підсумуймо.

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Які відходи потрібно віддавати на переробку, а які на утилізацію.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні