Каталог матеріалів

Урок №87 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Хто потребує особистого простору?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №87. Хто потребує особистого простору?

Мета: Учити учнів розпізнавати зони особистого простору; сприяти розвитку навичок комунікації; ознайомити із правилами ефективного спілкування; розвивати вміння ввічливо спілкуватися, підтримувати тему розмови; виховувати толерантність.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ронкаве коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Мозковий штурм.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Розглянь малюнки. Навіщо птахам потрібний простір навколо?

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Висновок.

Слайд10. Чи потребує людина особистого простору?

Слайд11. Мінілекція.

Слайд12. Поміркуй.

Слайд13-14. Руханка «Хула-хупи» Розкладіть в кімнаті хула-хупи (можна використати розгорнуті газети).Увімкніть музику і запропонуйте дітям рухатися кімнатою, поки звучить музика.. Щойно музика зупиниться, кожен повинен стати в хула-хуп. Приберіть один хула-хуп і знову ввімкніть музику. Коли музика зупиниться, комусь доведеться стати вдвох в один хула-хуп. Продовжуйте дії, щоразу забираючи 1-2 обручі. Невдовзі хула-хупи переповняться. Коли хоча б в одному з них стане тісно, зупиніть гру.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Запам’ятай.

Слайд17. 1 зона.

Слайд18. 2 зона.

Слайд19. 3 зона.

Слайд20. 4 зона.

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22. Якщо хтось порушує ваш особистий простір, не соромся сказати:

Слайд23. Творча вправа.

Слайд24-25. Вправа «Мікрофон»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні