Каталог матеріалів

Урок №86 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Сміття – загроза природі. Сортування сміття.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

 

Урок №86. Сміття – загроза природі. Сортування сміття.

Мета:  ознайомити дітей з переробкою сміття, привернути увагу до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості; формувати вміння сортувати відходи, розрізняти, який термін розкладання мають різні види відходів; сприяти формуванню дослідницьких умінь та дружнім взаєминам в колективі; розвивати, увагу, логічне та критичне мислення, спостережливість, вміння аналізувати. 

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд6. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд7. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд8. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд11. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд12. Поміркуй та розкажи.

Слайд13. Розкажи.

Слайд14. Поміркуй та назви.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-17. Обведи кожну третю літеру, рухаючись зліва направо.

Слайд18. Допоможи дітям посортувати сміття.

Слайд19. Переглянь відео.

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21. Поміркуй та назви.

Слайд22. Поміркуй та назви.

Слайд23. Поміркуй та назви.

Слайд24. Розкажи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні