Каталог матеріалів

Урок №86-87 для 4 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Природні угруповання рідного краю

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П. О.

Урок №86-87. Природні угрупування рідного краю. Проєкт-дослідження «Природне угрупування моєї місцевості»

Мета: навчити дітей встановлювати зв’язки в природі, показати залежність між різними ланками природи; розкрити значення природи в житті людей, тварин; розширити світогляд, збагачувати словниковий запас учнів; дослідити, які природні угрупування є в нашій місцевості; формувати дбайливе ставлення до навколишнього світу; уміння бачити красу природи; виховувати спостережливість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Розглянь схему. Назви природні угрупування.

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9. Дослідіть.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. У природному угрупованні всі живі організми поділяють на три групи:

Слайд14. Поясни схему.

Слайд15. Запам’ятай.

Слайд16. Колообіг речовин у природі.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Розглянь малюнок. Спробуй скласти ланцюг живлення.

Слайд19. Назви організми-споживачі.

Слайд20. Назви організми-виробники.

Слайд21. Назви організми-перетворювачі.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Доповни схему.

Слайд24. Для роздумів.

Слайд25. Працюємо разом.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні