Каталог матеріалів

Урок №86 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 5.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №86. Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 5.

Мета: скласти таблицю додавання і таблицю віднімання числа 5; закріпити розуміння впливу зміни першого доданка або зменшуваного на результат; закріпити знання випадків додавання і віднімання числа 5; формувати поняття задачі; навчати працювати над задачею за пам’яткою; формувати вміння знаходити значення виразів на дві дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Знайди значення сум за схемами, скориставшись переставним законом додавання.

Слайд4. Розбий вирази на дві групи. Знайди значення виразів..

Слайд5-6. Склади таблицю додавання числа 5. Досліди, як змінюється значення суми залежно від зміни доданка.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Розглянь рівності в кожному стовпчику. Який компонент змінюється? На скільки? Як це впливає на результат? Заповни клітинки.

Слайд9. Зістав рівності в кожному стовпчику. Який компонент змінюється? На скільки? Як це впливає на результат?

Слайд10. Виконай арифметичні дії за стрілками.

Слайд11.  Геометрична хвилинка.

Слайд12.  Фізкультхвилинка.

Слайд13. Розглянь схему. Доповни умову задачі числовими даними. Назви запитання. Розв’яжи задачу.

Слайд14. Розглянь малюнок. Що можна запитати про кількість лижників? Склади задачу. Виконай схему та розв'яжи задачу.

Слайд15. Рухлива вправа.

Слайд16. Доповни умову. Розв'яжи задачу.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Учителька взяла 4 квадрати: червоний, синій, білий і жовтий – і запропонувала учням скласти набір із двох квадратів. Поміркуй, скільки наборів може бути?

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні