Каталог матеріалів

Урок №85 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Які бувають тварини?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №85. Які бувають тварини?

Мета: формувати в учнів поняття «звірі», «птахи», «плазуни», «земноводні», «риби», «комахи», «рослиноїдна тварина», «хижа тварина», «всеїдна тварина»; розвивати вміння спостерігати за тваринами, аналізувати та робити висновки; виховувати дбайливе ставлення до тварин, любов до природи, захищати тварин від знищення,допомагати їм;моральні та етичні почуття у ставленні до твариного світу; навчати уважно слухати співрозмовника, виховувати вміння працювати в групі, поважати думку товариша, вчитися домовлятись. 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь малюнок.

Слайд6. Поміркуй та дай відповідь на запитання.

Слайд7. Хто із зображених тварин – птахи? Звірі? Риби? Комахи? Павуки?

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Упізнай зображених тварин.

Слайд10. За якими ознаками можна об’єднати тварин?

Слайд11. З’єднай лінією зображення тварин та звукову схему слова, що є її назвою.

Слайд12. Зафарбуй лише квадратики з одноцифровими числами.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Абетка.

Слайд16. Навчися вимовляти звук [дж] у словах.

Слайд17. Розв’яжи вирази.

Слайд18. Володя побудував із цеглинок «Лего» фігурку тварин.

Слайд19. Досліди будь-яку комаху за допомогою лупи.

Слайд20. Прочитай факти та умовиводи.

Слайд21. Рухлива вправа.

Слайд22. Зафарбуй різними кольорами слова – назви комах.

Слайд23. Виклади із сірників павучка.

Слайд24. Поміркуй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні