Каталог матеріалів

Урок №85 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Яка природа у степу?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої. О. О.

Урок №85. Яка природа у степу?

Мета: збагачувати знання учнів про степ; про природу степової зони, розвивати пізнавальну активність учнів, уміння використовувати знання, які одержали раніше; виховувати у дітей любов до рідного краю і бережливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь карту природних зон України. Якими кольорами позначено лісостепову зону? Степову зону?

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Степова зона України.

Слайд8. Розглянь світлину. Охарактеризуй поверхню степової зони.

Слайд9. Ґрунти.

Слайд10. Клімат степової зони.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Водойми.

Слайд13. Найбільше в Україні прісне озеро Ялпуг.

Слайд14. Знайди на карті озера, які знаходяться в степовій зоні.

Слайд15. Знайди на карті річки, що протікають у степовій зоні.

Слайд16. Що розповідає карта про степову зони?

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18-19. Степовий край — батьківщина видатних особистостей України:

Слайд20. Назви водойми, які знаходяться в степовій зоні.

Слайд21. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні