Каталог матеріалів

Урок №84 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Застосовуємо знання щодня.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №84. Застосовуємо знання щодня.

Мета: закріпити і узагальнювати вивчений матеріал, повторити вивчене про тварин, про охорону тварин, створювати у класі дружнє середовище – простір, де цінують дружбу і друзів; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи, виховувати свідоме ставлення до навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Привітання.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Чому цих тварин називають «санітарами»?

Слайд6-7. За зображеннями розкажи яку користь приносять тварини для природи?

Слайд8. Чи можуть дрібні водяні організми очищати водойми від забруднення?

Слайд9. Пофантазуй.

Слайд10. Розглянь малюнок. Розкажи які живі організми утворюють яруси. Які між ними існують взаємозв’язки?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Пригадаймо, що таке луки.

Слайд13. Назви тварин луків. Чим вони живляться?

Слайд14-16. За зображеннями розкажи, хто чим живиться.

Слайд17. Птахи не тільки полюють на комах, а й у високій траві будують гнізда, відкладають яйця і вирощують пташенят.

Слайд18. Упізнай жителів луків. Які існують взаємозв’язки між рослинами й тваринами?

Слайд19. Слово вчителя.

Слайд20. Пригадай рослиноїдних мешканців водойм.

Слайд21. Побесідуймо.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Поясни вислів.

Слайд24. Поміркуй.

Слайд25. Гра «Дозволено чи заборонено»

Слайд26. Пригадай, що таке екологія.

Слайд27. Як ти гадаєш..?

Слайд28. Працюємо разом.

Слайд29. Продовж речення.

Слайд30. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні