Каталог матеріалів

Урок №84 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Різні способи додавання чисел виду 420 + 230. Обчислення виразів зі змінною. Складання і розв’язування обернених задач

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 84.

Тема: Різні способи додавання чисел виду 420 + 230. Обчислення виразів зі змінною. Складання і розв’язування обернених задачю

Мета: вчити учнів різним способам додавання виду 420 + 230; удосконалювати вміння учнів складати та порівнювати обернені задачі, розв¢язувати обернені задачі; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 - 9 . Усна лічба.

Слайд 10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Розв’яжи задачу.

Слайд 12. Розв¢язання.

Слайд 13. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 14 – 17. Обчисли з поясненням.

Слайд 18. Розглянь записи й порівняй різні способи

обчислення суми 420 + 230:

Слайд 19. Обчисли зручним для тебе способом.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Знайди значення виразу 210 + а, якщо а = 150,

а = 10, а = 0, а = 700.

Слайд 22. Розв’яжи задачі. Що в них спільного і що відмінного?

Слайд 23 – 24. Розв¢язання.

Слайд 25. Склади ще одну задачу, обернену до першої.

Слайд 26. Розв’яжи задачу.

Слайд 27. Розв¢язання.

Слайд 28. Склади до поданої задачі дві обернені. Запиши їх коротко.

Слайд 29. Запиши в гривнях і копійках вартість, подану в копійках: 250 коп., 510 коп., 325 коп., 850 коп., 480 коп., 630 коп.

Слайд 30. Фізкультхвилинка.

Слайд 31. Підкресли круглі числа.

Слайд 32. Обчисли.

Слайд 33. Доповни короткий запис і розв¢яжи задачу.

Слайд 34. Склади дві обернені задачі до даної та зроби їх короткий запис.

Слайд 35. Знайди значення виразу 630 + с, якщо с = 300, с = 30, с = 250.

Слайд 36. Розфарбуй усі многокутники.

Підсумок

Слайд 37. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 38.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні