Каталог матеріалів

Урок №84 для 3 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Моє ставлення до інших.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №84. Моє ставлення до інших.

Мета: формувати в учнів правильне розуміння поняття дружба, дружні відносини, розвивати вміння дружити, берегти дружбу; розвивати критичне мислення, увагу, зв’язне мовлення, формувати уявлення про чесноти і недоліки людини; розкрити зміст одного з найпоширеніших пороків людини – жадібності, виробити неприйняття цієї якості в собі та інших; довести до свідомості дітей, що щедрість потрібна кожній людині, а сама людина починається з добра, виховувати бажання ділитися «просто - за так» і цінувати відповідну поведінку в інших, розвивати бажання виховувати в собі позитивні якості. Викликати бажання іти дорогою добра, виховувати кращі людські цінності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4-6. Пригадай, що означає дружити?

Слайд7. Секрет дружби.

Слайд8. Пригадай.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Гра «Посели героїв у будинку»

Слайд12. Поміркуй.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Перегляд відео «Справжній друг»

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Побесідуймо.

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Перегляд мультфільму.

Слайд19. Обговорення мультфільму.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21-25. Прочитай вірш.

Слайд26-28. Гра «Так чи ні» (сигнальні цеглинки LEGO)

Слайд29. Для роздумів.

Слайд30-33. Встав пропущені слова у вірші і ти дізнаєшся яким повинен бути друг.

Слайд34. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35-36. Кульки – порадниці.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні