Каталог матеріалів

Урок №83 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Як птахи зустрічають весну. Міні-проект: «Перелітний птах»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №83. Як птахи зустрічають весну. Міні-проект: «Перелітний птах»

Мета: Закріпити знання учнів про різноманіття перелітних птахів, розвивати вміння знаходити взаємозв’язки в природі; виховувати любов і дбайливе ставлення до природи, до птахів; учити виступати перед аудиторією, формувати вміння висловлювати думки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Упізнай деяких перелітних птахів.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Від чого залежить час прильоту птахів з вирію?

Слайд9. Відгадай загадку.

Слайд10. Шпак є одним із перших вісників весни.

Слайд11. Цікаво знати.

Слайд12. Також у березні повертаються жайворонки.

Слайд13. Також у березні прилітають зяблики.

Слайд14. Коли повертаються ластівки?

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Коли повертаються водоплавні птахи?

Слайд17. Поміркуй.

Слайд18. Солов’ї.

Слайд19. Цікаво знати.

Слайд20. Чи знаєш ти де зимують птахи?

Слайд21. Чи знаєш ти як птахи знаходять дорогу?

Слайд22-23. Перевір прикмети.

Слайд24. Досліди.

Слайд25. Домашнє завдання.

Слайд26. Вправа «Мікрофон»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27.Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні