Каталог матеріалів

Урок №83 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Активний і пасивний відпочинок

«____»___________20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №83. Активний і пасивний відпочинок.

Мета: навчити учнів розпізнавати активний і пасивний відпочинок; виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя. Формувати в учнів уміння надавати першу допомогу при незначних травмах, синцях і подряпинах, учити проводити спостереження; вчити мовленнєвої культури; вдосконалювати навички аналізу ситуації і дотримання правил поведінки; розвивати діалогічне мовлення, пам'ять, увагу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Організація класу. Правила уроку «Дай мені 5»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд7. Запитання від Мурчика.

Слайд8. Підсумуймо.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Бесіда на тему «Відпочинок – найкращий спосіб відновити сили»

Слайд11. Відпочинок буває:

Слайд12-18. Що роблять діти на фото? Як вони відпочивають: активно чи пасивно?

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Дайте відповіді на запитання.

Слайд22. Запам’ятай.

Слайд23. Бесіда на тему «Як я люблю відпочивати»

Слайд24. Слово вчителя.

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26. Запитання від Мурчика.

Слайд27. Де зображено активний відпочинок?

Слайд28. Цікаво знати…

Слайд29. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Скільки часу триває ваш нічний сон? Скільки триває навчальний день? Порадьтеся з дорослими і зробіть висновок: чи достатньо часу ви спите, проводите часу на свіжому повітрі тощо.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні