Каталог матеріалів

Урок №82 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 4.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №82. Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 4.

Мета: закріпити знання складових елементів задачі та розуміння взаємозв’язку між умовою і запитанням; навчати дотримуватися послідовності дій при розв’язуванні задач; закріпити знання випадків додавання і віднімання числа 4, у тому числі під час складання відповідних таблиць додавання і віднімання; закріпити розуміння впливу на результат зміни першого доданка або зменшуваного; удосконалювати вміння знаходити значення виразів на дві дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Знайди значення виразів за схемами, скориставшись переставним законом додавання.

Слайд4. Розбий вирази на дві групи. Обчисли значення виразів у кожній групі.

Слайд5-6. Склади таблицю додавання числа 4. Досліди, як змінюється значення суми залежно від зміни доданка.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Зістав рівності в кожному стовпчику. Як змінюється доданок? На скільки? Як зміниться значення суми? Заповни клітинки.

Слайд9. Зістав рівності в кожному стовпчику. Як змінюється зменшуване? На скільки? Як зміниться значення різниці? Заповни клітинки.

Слайд10. Зістав рівності в кожному стовпчику. Який компонент змінюється? Наскільки? Як це впливає на результат?

Слайд11.  Геометрична хвилинка.

Слайд12.  Фізкультхвилинка.

Слайд13. Знайди значення виразів.

Слайд14. Чим схожі подані тексти? Чим відрізняються? Який текст є задачею? Доведи думку.

У Сашка було 5 наклейок. Він подарував Світланці 2 наклейки. Скільки наклейок залишилося у Сашка?

У Сашка було 5 наклейок. Він подарував Світланці 2 наклейки. У Сашка залишилося 3 наклейки.

У Сашка було 5 наклейок. Він подарував Світланці 2 наклейки. Скільки наклейок було у Сашка?

Слайд15. Рухлива вправа.

Слайд16. Доповни умову. Розв’яжи задачу.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Встав знаки арифметичних дій в істинних рівностях.

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні