Каталог матеріалів

Урок №81 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебри за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок №81 . Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: сформувати поняття системи двох рівнянь із двома змінними, розв'язку системи рівнянь із двома змінними; ознайомитися з графічним способом розв'язування систем лінійних рівнянь; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють перетворювати лінійні рівняння з двома змінними та знаходити їх розв'язки, а також розв’язувати систем лінійних рівнянь з двома змінними графічно.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-9. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12 - 29. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності № 1173, 1175, 1177, 1179.

Слайд 30. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 31-33. Задачі підвищеної складності.

Десятковий запис одного п’ятицифрового числа складається тільки із цифр 2 і 3, а другого п’ятицифрового числа — тільки із цифр 3 і 4.

Чи може запис добутку цих чисел складатися тільки із цифр 2 і 4?

Слайд 34-35. Життєва математика. 

Сашко їхав велосипедом спочатку 20 хв на гору і 5 хв з гори, загалом проїхавши 3,5 км. Якою була швидкість руху Сашка на гору і з гори, якщо на гору він рухався втричі повільніше, аніж з гори?

Складіть систему двох лінійних рівнянь із двома змінними та розв’яжіть її графічним способом.

Підсумок

Слайд 36-37. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 38. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 39. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні