Каталог матеріалів

Урок №8 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - Театр і музика в Австрії. Рефрен, епізод. Рондо. Виконання пісні «Ухтимко» та рефрену «Турецького маршу.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №8. Театр і музика в Австрії. Рефрен, епізод. Рондо. Виконання пісні «Ухтимко» та рефрену «Турецького маршу.

Мета: на музичних прикладах з`ясувати особливості камерно- інструментального жанру рондо. Визначити будову класичного рондо, особливості будови твору Моцарта, історію його створення. Продовжувати роботу над розвитком вокально-хорових навичок, вмінням сприймати та аналізувати музичні твори. Виховувати зацікавленість класичною музикою, естетичні смаки, почуття поваги до світової музичної спадщини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. В.-А. Моцарт. Соната № 11, третя частина — «Турецький марш» (рондо).

Слайд6. Охарактеризуй музику рондо.

Слайд7. Головна тема рондо (рефрен) повторюється не менше трьох разів. І між цими повтореннями щоразу звучить інша — контрастна музика, яка називається епізод.

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9. М/ф «Чарівна флейта» (В.-А. Моцарт. Турецький марш).

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-13. Пригадаємо текст пісні «Ухтимко».

Слайд14. Виконання пісні «Ухтимко».

Слайд15. Виконайте на дзвіночках в ансамблі з учителем чи учителькою рефрен «Турецького маршу».

Слайд16. Знайди у музичному фрагменті ноти, біля яких розташовано знаки альтерації. Пригадай, як вони називаються.

Слайд17. Об’єднайтеся у групи. Виконайте завдання на вибір.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні