Каталог матеріалів

Урок №8 для 2 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: регістр СМ: К. Сен-Санс «Персонажі з довгими вухами»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №8. Основні поняття регістр СМ К. Сен-Санс «Персонажі з довгими вухами» ХТД «Папуга-мандрівник», сл. і муз. З. Еманової — виконання з рухами; проплескування ритму; гра в ритмічне лото; пластичне інтонування; м/ф «ЧоМуха — Чому папуги розмовляють»

Мета: формування мистецьких компетентностей в процесі вивчення нової теми, засвоєння поняття регістру, формування естетичного смаку учнів. Розвиток культури сприймання музики, почуття ритму, вокально-хорових навичок. Виховання ціннісного ставлення до мистецької спадщини зарубіжного композитора.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Прислухайся до довкілля і досліди, хто які звуки видає.

Слайд5. К. Сен-Санс. Персонажі з довгими вухами.

Слайд6. У якому регістрі звучить прослухана тобою музика?

Слайд7. Вибери малюнок, на якому зображено персонажа цього музичного твору. Чому ти так вважаєш?

Слайд8. Вибери слова для визначення щойно прослуханої музики.

Слайд9. Вибери музичний інструмент, який передає «мову» цієї тварини.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-12. Пригадаємо слова пісні «Папуга-мандрівник».

Слайд13. Виконання пісні «Папуга-мандрівник» з рухами.

Слайд14. Пограйте в парах у музичне лото. Знайдіть у музичних фрагментах паузи й озвучте їх складами «ла-а» або «ла».

Слайд15. Вигадай танець тваринки, яку можна побачити в зоопарку. У якому регістрі буде звучати ця музика?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні