Каталог матеріалів

Урок №8 образотворчого мистецтва для 6 класу за Масол Л. М. - Монументальний живопис

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Просіна»

Урок №08. Монументальний живопис

Створення ескізу вітража-розетки (олівець, акварельні або гуашеві фарби, чорний фломастер)

Сприймання: Г. Нарбут «Автопортрет з родиною» (силует), А. Матісс «Дівчина з розпущеним волоссям», Л. да Вінчі «Автопортрет» (сангіна), М. Кассат «Марго в червоному» (пастель), П.П. Рубенс «Портрет сина (сангіна, вугілля), Я. Гніздовський «Автопортрет», «Кішка», «Вівці».

Створення малюнку котика графічними засобами.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, олівець, акварельні або гуашеві фарби, чорний фломастер.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4-7. Слово вчителя

Слайд8-10. Візуальна грамота

Слайд11-12. Слово вчителя

Слайд13. Розгляньте світлини.

Слайд14-17. Слово вчителя

Слайд18. Проаналізуйте кольорову палітру вітражів. Розгляньте, як застосовано симетрію в колі.

Слайд19. Дізнайтеся про канадського митця українського походження — автора вітражів.

Слайд20-23. До портретної галереї

Слайд24. Розгляньте світлини.

Слайд25. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд26-27. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд28. Мистецькі поради

Слайд29. Створіть ескіз вітража-розетки (олівець, акварельні або гуашеві фарби, чорний фломастер).

Слайд30. Послідовність виконання

Слайд31. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32-34. Мистецька скарбничка

Слайд35. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд36. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд37. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд38. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні