Каталог матеріалів

Урок №8 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Менеджмент навчання (планування і організація).

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №008. Менеджмент навчання (планування і організація).

Мета: організовувати власний освітній простір, раціонально розподіляти час; обґрунтовувати обмеженість ресурсів (зокрема часу); визначати прагнення і потреби у сфері власного особистісного розвитку та навчання; складати свій погодинний розклад на день.

Очікувані результати: учень/учениця організовує власний освітній простій відповідно визначених потреби, визначає прагнення і потреби у сфері особистісного розвитку та навчання, будує погодинний розклад на день визначивши цілі його використання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

Слайд 4. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Інсценуйте діалог. Поміркуйте та визначте, яке вміння не сформоване у Віктора. Які поради ви можете дати хлопчику?

Слайд 7. Запам'ятай!

Слайд 8. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Поради тайм-менеджера.

Слайд 10. Розгляньте фото різних органайзерів. Пригадайте, де ви їх бачили, чим вони цікаві. Визначте, що в них спільного. Для чого потрібен кожен із них?

Слайд 11. Проаналізуй розклад, який склав Віктор. Чи можеш ти сказати, що твій розпорядок дня подібний? Чи є відмінності? Чим вони обумовлені? Обґрунтуй.

Слайд 12. Практичне завдання.

Слайд 13. Поради тайм-менеджера.

Слайд 14. Запам'ятай!

Слайд 15. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Поради тайм-менеджера.

Слайд 17. Обговоріть у класі, про яких “пожирачів” ідеться. Результати обговорення оформи у вигляді хмари слів.

Слайд 18. З “пожирачами часу” можна успішно боротися. Прочитай список порад. Доповни його своїми пропозиціями.

Слайд 19. Запам'ятай!

Слайд 20. Допоможи дівчинці впорядкувати справи й визначити приблизну тривалість кожної, зважаючи на власний досвід

Слайд 21. Запам'ятай!

Підсумок

Слайд 22. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні