Каталог матеріалів

Урок №8 для 5 класу із зарубіжної літератури за Н. Міляновською - Брати і Вільгельм Ґрімм. Значення діяльності братів Ґрімм для розвитку європейської культури.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література »(підручник для 5 класу) Н. Міляновська.

Урок № 8. Брати і Вільгельм Ґрімм. Значення діяльності братів Ґрімм для розвитку європейської культури. Німецька народна казка «Пані Метелиця».

Мета: знати цікаві факти з життя і творчості братів Ґрімм; розуміти значення термінів: народна казка, сюжет, мандрівний сюжет; розуміти культурні традиції, національні традиції у німецьких казках, розуміти їхню роль у літературі, сприймати на слух незнайомий текст, розуміти зміст казки «Пані Метелиця»; відповідати на запитання за змістом почутого, акцентувати увагу на деталях, коментувати прочитаний текст, учитися складати власне висловлювання згідно з усталеними нормами сучасної української мови.

Очікувані результати: знає цікаві факти з життя і творчості братів Ґрімм; розуміє значення термінів: народна казка, сюжет, мандрівний сюжет; розуміє культурні традиції, національні традиції у німецьких казках, розуміє їхню роль у літературі, сприймає на слух незнайомий текст, розуміє зміст казки «Пані Метелиця»; відповідає на запитання за змістом почутого, акцентує увагу на деталях, коментує прочитаний текст, учиться складати власне висловлювання згідно з усталеними нормами сучасної української мови.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-9. Ребуси

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Слово вчителя

Слайд 11. Аудіо

Слайд 12. Словничок

Слайд 13. Фронтальне опитування

Слайд 14-16. Словничок

Слайд 17. Виразне читання казки. Аудіоказка

Слайд 18. Гімнастика для очей

Слайд 19-31. Робота над змістом казки. Бесіда

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 32. Кубик Блума

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні