Каталог матеріалів

Урок №79 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Утворення чисел 11—20. Додавання одноцифрових чисел до числа 10.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №79. Утворення чисел 11—20. Додавання одноцифрових чисел до числа 10. Віднімання від двоцифрових чисел їх десятків або одиниць у межах 20.

Мета: сформувати у дітей уявлення про утворення двоцифрових чисел; навчити дітей замінювати суму розрядних доданків двоцифровим числом, віднімати від двоцифрового числа його десятки або одиниці; закріплювати вміння школярів записувати числа від 11 до 20, складати вирази за малюнками; розвивати вміння лічити від 11 до 20; виховувати щирість, гостинність.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Повторення вивченого матеріалу. Лічба десятками в порядку зростання

Слайд 4-5. Повторення вивченого матеріалу. Лічба від 11 до 20 в порядку зростання та в порядку спадання

Слайд 6. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 7. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 8. Робота з підручником. Утворення чисел 11-20

 Слайд 9-10. Робота з підручником. Розв’язування задачі

Слайд 11. Гімнастика для очей

Слайд 12-14. Робота з підручником. Робота над завданням

Слайд 15-16. Усна та письмова нумерація чисел

Слайд 17. Фізкультхвилинка

Слайд 18-19. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування в зошиті

Слайд 20-22. Робота у зошиті

Слайд 23. Пальчикова гімнастика

Слайд 24. Робота у зошиті

Слайд 25. Рухлива вправа

Слайд 26. Повторення правил дорожнього руху

Слайд 27. Робота з підручником. Розв’язування задачі

Слайд 28. Закріплення вивченого матеріалу. Гра «Допоможи їжачку»

Слайд 29. Рефлексія. Бесіда

Слайд 30-31. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні