Каталог матеріалів

Урок №79 для 1 класу з письма за К. Пономарьовою - Написання великої букви Є. Письмо складів, слів і речень з вивченими буквами. Списування друкованого речення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

ІІ семестр

Урок №79. Написання великої букви Є. Письмо складів, слів і речень з вивченими буквами. Списування друкованого речення. Побудова речень за поданим початком і малюнками. Розвиток зв’язного мовлення (Пори року).

Мета: ознайомити учнів з великою рукописною буквою Є, навчити писати її; формувати вміння писати слова з великою буквою Є; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита, писати ручкою, списувати речення, будувати речення за поданим початком і малюнками, застосовувати знання про вживання великої букви, складати розповідь за малюнком; активізувати тематичну групу слів «Пори року»; розвивати вміння спілкуватися з однокласниками на задану тему, спостережливість, кмітливість; виховувати повагу до людей різних професій, інтерес до природи.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Бесіда за малюком.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

      Слайд3. Обведемо штрихпунктирні лінії.

      Слайд4. Методика написання.

      Слайд5. Написання.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Написання.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Написання.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Що роблять зображені люди? Розфарбуй.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13-17. Поясни, чим відрізняються малюнки. Розкажи про прикмети кожної покри року.

Слайд18. Розпитай у друзів, у яку пору року вони народилися.

Слайд19. Розкажи, яка пора року тобі найбільше подобається? Чому?

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21. Визнач, з якої пори року кожний предмет. Поясни, чому так думаєш.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Продовж кожний рядок відповідними словами.

Зима (яка?) сніжна, … .

Весна (яка?) … .

Літо (яке?) … .

Осінь (яка?) … .

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні