Каталог матеріалів

Урок №78-80 для 4 класу з математики за Заїкою А.М. - Перевір себе. Діагностувальна робота.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Антоніни Заїки, Світлани Тарнавської»

Урок №78-80. Завдання у «вільну хвилинку»

Мета: формувати обчислювальні навички, закріплювати вміння розв’язувати задачі; розвивати мислення, пам’ять; виховувати моральні якості, свідоме і творче ставлення до навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Усний рахунок.

Слайд 5. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6. Рухлива вправа.

Слайд 7. Робота з зошитом.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8. Виконай множення.

Слайд 9. Переклади палички.

Слайд 10. Вилучи палички.

Слайд 11-12. Обчисли.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Практична робота.

Слайд 15. Пригадай табличне множення.

Слайд 16. Установи закономірність.

Слайд 17. Розв’яжи задачу.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 20. Постав дужки.

Слайд 21. Поясни.

Слайд 22. Переклади палички.

Слайд 23. Робота в парах.

Слайд 24. Фізкультхвилинка.

Слайд 25. Впиши число так, щоб нерівність стала правильною.

Слайд 26-27. Розв'яжи задачу.

Слайд 28. Поміркуй.

Слайд 29. Допиши найменування величин (довжини, часу, маси) так, щоб рівності стали правильними (істинними).

Слайд 30. Установи закономірність і зв'язок між числами а і b в таблиці й у формулах. Заповни порожні комірки.

Слайд 31. Доповни твердження.

Слайд 32. Заповни таблицю.

Слайд 33. Якій запис є рівнянням? Розв'яжи його.

Слайд 34. Віршована фізкультхвилинка.

Слайд 35. Заповни таблицю.

Слайд 36. Підкресли усі назви, що описують рисунок.

Слайд 37. З якого числа розпочався кожний «ланцюжок» обчислень?

Слайд 38. Упиши різні числа, щоб отримати правильні рівності.

Слайд 39. Навчаюсь зображувати об'ємні фігури. Дорисуй до кожної фігури частини, яких бракує.

Слайд 40. Математичний диктант.

Підсумок

Бесіда

Рефлексія.

Слайд 24. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні