Каталог матеріалів

Урок №78 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Десяток. Розв’язування задач на збільшення на кілька одиниць та знаходження невідомого доданку. Вимірювання і креслення відрізків.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №78. Десяток. Розв’язування задач на збільшення на кілька одиниць та знаходження невідомого доданку. Вимірювання і креслення відрізків.

Мета: формувати поняття про десяток як лічильну одиницю. Знайомити учнів з групуванням предметів при лічбі великої кількості предметів; знайомити з новою лічильною одиницею — десятком; учити лічити десятками; формувати вміння розв’язувати задачі; виконувати додавання і віднімання; розвивати образне мислення учнів у ході виконання завдань геометричного змісту.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6. Дай відповідь на питання.

Слайд7.Зі скількох одиниць складається десяток?

Слайд8. Виконай завдання.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Порівняй число відбитків рук і ніг. Де їх десяток?

Слайд11. Постав питання і розв’яжи задачу.

Слайд12. Розв’яжи задачу.

Слайд13. Як утворили число 10? Запиши відповідь.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Розв’яжи вирази.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Скільки десятків на кожному десятку?

Слайд18. Розв’яжи задачу.

Слайд19. Рухлива вправа.

Слайд20. Розв’яжи задачу.

Слайд21. Розв’яжи нерівність.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні