Каталог матеріалів

Урок №77 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Тварини навесні. Рослини навесні.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

Урок №77. Тварини та рослини навесні.

Очікувані результати

Учні розуміють, як весна впливає на життя тварин і рослин, сприяючи їхньому розвитку та активності.

Ознайомлюються з прикладами змін у зовнішньому вигляді поведінки тварин і рослин у весняний період.

Вчаться спостерігати за живою природою, розрізняти види рослин і тварин за ознаками їхньої дії на прихід весни.

Розвивають навички порівняння, класифікації та аналізу інформації про живі організми.

Навчаються дбайливо ставитися до природи, усвідомлюючи користь збереження живих організмів.

Формують відповідне ставлення до навколишнього середовища та екологічну свідомість.

Мета уроку

Формування предметних компетентностей:

Ознайомити учнів із впливом весни на життя тварин і рослин.

Розширити знання про характерні зміни в природі, зокрема про ріст рослин і зміну поведінки тварин у весняний період.

Формувати вміння спостерігати за живою природою, проводити простий аналіз отриманих спостережень.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися. Розвивати навички спостереження, аналізу та порівняння інформації про живу природу.

Екологічна грамотність. Формувати усвідомлення важливості природи та живих організмів.

Комунікативна. Удосконалювати навички обговорення спостережень, висловлення власних думок і презентації результатів.

Соціальна. Розвивати вміння працювати в групах та взаємодіяти з однокласниками.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

  Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.    

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд 4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Повідомлення теми тижня.

Слайд6. Зверни увагу.

Слайд6. Зверни увагу.

Слайд9. Розкажи.

Слайд10. Розглянь малюнки та назви.

Слайд11. Поміркуй та розкажи.

Слайд12 Склади поради.

Слайд13. Зверни увагу.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Підіть на екскурсію до парку чи лісу.

Слайд16. Прочитай текст.

Слайд 17. Поміркуй та розкажи.

Слайд18. Розкажи.

Слайд 19. Поміркуй та назви.

Слайд20-23. Гра «Чий голос».

Слайд24. Поміркуй та розкажи.

Слайд25. Розглянь малюнки та познач.

Слайд26. Поміркуй та склади розповідь.

Слайд27. Фізкультхвилинка.

Слайд 28-29. Розв’яжи математичний «кросворд».

Слайд30. Екскурсія.

Слайд31. Намалюй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Online завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні