Каталог матеріалів

Урок №77 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Розв'язуємо задачі на знаходження невідомого зменшуваного або від’ємника

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №77. Розв'язуємо задачі на знаходження невідомого зменшуваного або від’ємника.

Мета: формувати вміння розв’язувати задачі, актуалізувати знання правила знаходження невідомого зменшуваного або від’ємника, вміння знаходити невідоме зменшуване або від’ємник; формувати вміння розв’язувати складені задачі на прикладі задач на знаходження невідомого зменшуваного або від’ємника; закріпити уявлення про прямокутник і квадрат, вміння знаходити значення виразів за діями; удосконалювати обчислювальні навички.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Сьогодні на уроці ми продовжуємо вчитися розв’язувати задачі. Будемо досліджувати вплив зміни одного з елементів задачі на її розв’язання. Сьогодні ми маємо зробити важливі висновки щодо задачі, яка складається з простих задач, щодо математичних моделей різних задач. Тому, щоб нічого не випустити з поля зору, ви маєте бути дуже уважними, працювати сумлінно, аби зробити для себе нові цікаві відкриття!

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 16. Завдання 1. Заповни таблицю.

Слайд 17. Завдання 2. Добери до задачі схему. Добери вираз для розв'язування задачі.

Слайд 18. Завдання 2. Розв'яжи задачу.

Слайд 19. Завдання 3. Прочитай задачу та зістав її з попередньою. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування? Розкажи план розв'язування задачі.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Завдання 3. Розв'яжи задачу.

Слайд 22. Завдання 4. Прочитай задачу та зістав її з попередньою. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування? Розкажи план розв'язування задачі.

Слайд 23. Завдання 5. Розглянь малюнок. З'ясуй, чи є істинним кожне твердження.

Слайд 24. Завдання 6. Знайди значення виразів. Розгадай правило, за яким складено кожний стовпчик. Усно склади хоча б ще по одному виразу та знайди їх значення.

Слайд 25. Завдання 7. Встав такі цифри, щоб утворились істинні рівності.

Слайд 26. Завдання 8. Встав такі знаки арифметичних дій, щоб утворились істинні рівності.

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 28. Завдання 1. Знайди невідомий компонент або результат арифметичної дії.

Слайд 29. Завдання 2. Добери схему до задачі 1. Добери вираз, що є розв'язанням задачі.

Слайд 30. Завдання 2. Зістав задачі 1 і 2. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування задачі 2? Розкажи план розв'язування задачі 2. Добери для розв'язання задачі 2 вираз із поданих вище.

Слайд 31. Завдання 2. Добери схему до задачі 1. Добери вираз, що є розв'язанням задачі.

Слайд 32. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні