Каталог матеріалів

Урок №77 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Ланцюги живлення.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №77. Ланцюги живлення.

Мета: допомогти учням зрозуміти, які процеси відбуваються в екосистемі, і як живі організми пов'язані між собою у ланцюги живлення, навчити учнів розпізнавати різні рівні живлення, визначати роль кожного організму в ланцюзі живлення та вивчати особливості взаємодії між організмами в екосистемі, розвивати пізнавальну активність та критичне мислення учнів, формувати навички спостереження та аналізу, а також засвоєння важливих понять з даної теми.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь малюнок. З чого рослини отримують енергію?

Слайд6. З чого тварини отримують енергію?

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. У природі сильніші хижі тварини нападають на слабших.

Слайд9. Розглянь ланцюг живлення. Поясни.

Слайд10. Розглянь ланцюг живлення.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Перша ланка – рослини.

Слайд13. Друга ланка – рослиноїдні тварини.

Слайд14. Третя ланка – тварини, які живляться рослиноїдними тваринами.

Слайд15. Четверта ланка - хижі тварини, які активно полюють на інших тварин.

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17. Запитання для обговорення.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Склади ланцюг живлення.

Слайд20. Відповідь.

Слайд21. Склади ланцюг живлення.

Слайд22. Відповідь.

Слайд23-24. Доповни ланцюг живлення.

Слайд25. Розглянь та поясни мережу живлення.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Поміркуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні