Каталог матеріалів

Урок №77-78 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Правильно читаю числові вирази

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 77-78.  Правильно читаю числові вирази

 

Мета: поглибити знання про числівники, вчити розпізнавати серед слів числівники, правильно читати числові вирази, виконувати завдання за зразком; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

Слайд 5. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 6-7. Вправа 1-2. Прочитай, що найбільше вразило Родзинку в Запоріжжі. Спиши текст про Дніпрогес. Числа записуй словами. Постав наголос у числівниках. 

Слайд 8-9. Вправа 3. Пригадай назви зимових і весняних місяців. Поєднай кожну з одним із поданих чисел. Запиши утворені дати. Числа записуй словами.

Слайд 10-11. Вправа 4. Допоможи Ґаджикові правильно прочитати й обчислити числові вирази. Починай читати зі слів до або від.

Слайд 12-13. Вправа 5-6. Прочитай, що найбільше зацікавило в Запоріжжі Щебетунчика. Обчисли, скільки одиниць вогнепальної зброї було на одному козацькому човні.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15-16. Вправа 7. Ґаджикові цікаво, чи подобається тобі математика. Де ти використовуєш знання з математики? Напиши про це текст (3–4 речення).

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 17. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 18. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 19-21. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні