Каталог матеріалів

Урок №76 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Розв'язуємо задачі на знаходження невідомого доданка

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 76. Розв'язуємо задачі на знаходження невідомого доданка.

Мета: формувати обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі, актуалізувати знання правила та вміння знаходити невідомий доданок, розв’язувати прості задачі на знаходження невідомого доданка; ознайомити із складеними задачами на знаходження третього доданка шляхом порівняння із простими задачами; вчити розв’язувати такі задачі; формувати вміння додавати та віднімати одноцифрове число у випадку, коли сума одиниць дорівнює 10 або при відніманні одноцифрового числа від круглого.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Ви вже знаєте про існування простих і складених задач, розумієте відмінність між ними і вмієте їх розрізняти. Сьогодні ми познайомимось із новим видом складених задач, які дуже схожі на деякі прості задачі. Будьте уважними на уроці, щоб жодна деталь не залишилася непоміченою. Отже, до роботи!

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 16. Завдання 1. Знайди невідомий компонент.

Слайд 17. Завдання 2. Прочитай і зістав задачі 1 і 2. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язання задачі 2? Перевір, чи правильно Миколка розв'язав задачу?

Слайд 18. Завдання 2. Що треба змінити в поданих короткому записі та схемі, щоб одержати короткий запис і схему задачі 2? Розв'яжи задачу.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20-21. Завдання 2. Зістав задачі 1 і 3. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування задачі 3.

Слайд 22-23. Завдання 2. Зістав задачі 3 і 4. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування задачі 4. Розв'яжи задачу.

Слайд 24. Завдання 3. Виміряй довжини сторін многокутників і обчисли периметр кожної фігури.

Слайд 25-26. Завдання 6. Встав такі знаки арифметичних дій, щоб утворились істинні рівності.

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 28. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні