Каталог матеріалів

Урок №76 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Проводимо дослідження. Які форми земної поверхні у нашому краї?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

Урок №076.  Проводимо дослідження. Які форми земної поверхні у нашому краї.

Очікувані результати: учні розрізняють форми поверхні Землі, формують уявлення про форми земної поверхні України, формують поняття рівнина, гора; розвивають практичні навички роботи з картою, вчаться показувати на карті найбільші гори, рівнини і височини України, Кримські гори і Карпати.

Мета:

формування предметних компетентностей:

вчити учнів розрізняти форми поверхні Землі, формувати уявлення про форми земної поверхні України, сформувати поняття рівнина, гора; розвивати практичні навички роботи з картою, вчити показувати на карті найбільші гори, рівнини і височини України, Кримські гори і Карпати; виховувати любов до природи рідного краю;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Психологічне налаштування на урок. Вправа «Очікування від подорожі».

Слайд 4. Ранкове коло.

Слайд 5. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 6. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 7-8.  Поміркуй і скажи.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 9.  Розглянь схематичний малюнок гори. Назви її частини.   

Слайд 10.  Поміркуй.

Слайд 11.  Переглянь навчальний фільм. Що тебе зацікавило або вразило в розповіді?

Слайд 12.  Досліди.

Слайд 13.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 14.  Розглянь малюнок.

Слайд 15.  Створюємо макет місцевості.

Слайд 16.  Складіть усі частини макета, створені однокласниками, і отримаєте великий макет місцевості.

Слайд 17.  Online завдання.

Слайд 18.  Вправа «Мікрофон».

Рефлексія «Емоційна ромашка». Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні