Каталог матеріалів

Урок №75 для 2 класу з літературного читання за О. Вашуленко - Творчість Лесі Українки. Леся Українка «Пісенька вес­няної води». Досліджуємо, які ще твори для дітей написа­ла Леся Українка

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку літературного читання з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Вашуленко.

Урок №75. Творчість Лесі Українки. Леся Українка «Пісенька вес­няної води». Досліджуємо, які ще твори для дітей написа­ла Леся Українка

Мета: ознайомити учнів з творчістю Лесі Українки; збагачувати активний і пасивний словник учнів; розвивати фонетичний слух, пам’ять, увагу, спостережливість, старанність; формувати в учнів навички злитого читання, виховувати в дітей дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Про Лесю Українку. Леся була щедро обдарована від природи. Крім поетичних здібностей, вона мала таланти до вивчення мов і музики. Леся почала писати вірші, коли їй було лише 9 років. А першу збірку віршів видала у 13 років. Для дітей Леся написала багато віршів, пісень, казок. А крім того, роками з любов’ю збирала українські народні пісні.

Слайд8. Леся Українка «Пісенька весняної води».

Слайд9. Обери число та дай відповідь на питання чи виконай завдання.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Дізнайся, які ще твори для дітей написала Леся Українка. Знайди твори поетеси в бібліотеці. Підготуйся і прочитай у класі один із її віршів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні