Каталог матеріалів

Урок №75 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Обов’язки в сім’ї, родині

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку Я досліджую світ з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, Н. Павич

Урок №75. Обов’язки в сім’ї, родині

Мета: розширити уявлення учнів про сім'ю, про її склад; уточнити уявлення дітей про сімейні стосунки; ознайомити з основними нормами поведінки, відносинами та обов'язками в сім'ї; розвивати вміння піклуватися про членів сім'ї; розвивати здоров'язберігаючу, загальнокультурну компетентності; виховувати любов і повагу до членів родини, до людей похилого віку, внутрішню потребу у збереженні сім'ї, людяність, доброту, щирість у стосунках.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд5-10. Як розподілено обов’язки членів родини?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд11. Як розподілено обов’язки членів родини?

Слайд12. Поясни народну мудрість.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Словничок.

Слайд15. А як ти допомагаєш своїм рідним?

Слайд16. Висновок.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Розподіли обов’язки між членами родини так, щоб усе зробити і разом відвідати театр. Поєднай лініями.

Слайд19. Обведи зображення тих домашніх справ, які ти виконуєш. Які ще хатні справи ти взмозі виконати? Намалюй або запиши.

Слайд20. Відгадай загадки. Запиши відгадки.

Слайд21. Доповніть перелік обов’язків «Я член сім’ї». Допишіть.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Рухлива вправа.

Слайд23. Обведи олівцем червоного кольору ті справи, які краще виконує дідусь, а зеленого – те, що краще робить хлопчик. Розподіліть ці справи у два стовпчики за допомогою стрілок. Обговоріть у парі свій вибір.

Підсумок

 Слайд24. Рухлива вправа.

Слайд25. Виконання інтерактивного завдання. Допоможи мамі розкласти речі. З’єднай за допомогою ліній предмети з місцем їх зберігання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні