Каталог матеріалів

Урок №74 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Хто вони — винахідники?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №74. Хто вони — винахідники?

Мета: ознайомити учнів із винахідниками та їх винаходами; визначати риси характеру, притаманні винахідникам; залучати людей, зокрема й тих, які відрізняються від нього/неї, до спілкування, гри, навчання; спонукати дітей ініціювати спільні справи (створення виставки ескізів одягу); описувати цінність створеного разом.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Крісло автора.

Слайд5. Дискусія.

Слайд6. Розгляньте малюнки винахідниць Мішковинки і Фони Смарті вигадайте свої моделі модного одягу.

Слайд7. Прочитай вірш та уяви те, що в ньому описане. Намалюй ілюстрацію до вірша.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Запиши чи намалюй незвичайні варіанти використання мотузки.

Слайд10. Розповідь про українські винаходи, якими користується весь світ.

Слайд11. 17 січня в Україні святкують День дитячих винаходів.

Слайд12-13. Винаходи, які придумали діти.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15-18. Винаходи, які придумали діти.

Слайд19. З якими твердженнями ти погоджуєшся? Обґрунтуй свій вибір.

Слайд20. Працюємо разом.

Слайд21. Цікаво знати. Історія винаходу мікроскопа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні