Каталог матеріалів

Урок №74 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Групи продуктів, складання меню

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №74. Групи продуктів. Складання меню.

Мета: ознайомити учнів з поживними речовинами, мінералами, вітамінами, дати учням поняття про п’ять груп продуктів, створити приклади здорового меню, продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Робота в підручнику.

Слайд6-7. Обговорення прочитаного.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Злакові й картопля.

Слайд12. Овочі та фрукти.

Слайд13. Молочні продукти.

Слайд14. М’ясо, риба, яйця.

Слайд15. Солодощі.

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17. Групова робота.

Слайд18. До яких груп належать продукти?

Слайд19. Online завдання.

Слайд20. Розкажи.

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22. Слово вчителя.

Слайд23. Зразок для здорового, збалансованого харчування, яке має бути на наших тарілках на сніданок, обід і вечерю.

Слайд24. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд25. Запитання для обговорення.

Слайд26. Підсумуймо.

Слайд27. Робота в зошит.

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Практична робота.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні