Каталог матеріалів

Урок №72 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Застосовуємо знання щодня

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №72. Застосовуємо знання щодня.

Мета: закріпити і узагальнювати вивчений матеріал, повторити вивчене про тварин, про групи тварин, створювати у класі дружнє середовище – простір, де цінують дружбу і друзів; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи, виховувати свідоме ставлення до навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Посміхнімось у відповідь Сонечку та висловимо впевненість у собі і своїх знаннях.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай, які групи тварин розрізняють:

Слайд6. Які ще групи тварин існують?

Слайд7. Доповни.

Слайд8. Упізнай представників хижих тварини.

Слайд9. Назви комах.

Слайд10. Довідничок.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Об’єднай одним словом цих тварин.

Слайд13. Як ти гадаєш?

Слайд14. Назви птахів.

Слайд15. Птахів, які прилітають до нас навесні, називають перелітними. Назви їх.

Слайд16. Пригадаймо, які птахи прилітають до нас на зиму. Як називають таких пташок?

Слайд17. Пригадай правила поведінки в природі. Доповни власними.

Слайд18. Для роздумів.

Слайд19-22. Здогадайся з чим пов’язана професія.

Слайд23. Які періоди в житті звірів існують?

Слайд24. Як білки піклуються про своїх малят?

Слайд25. Фізкультхвилинка.

Слайд26. Як борсуки готують житло перед виведенням потомства?

Слайд27. Де вовки ховають свої лігва та дитинчат?

Слайд28. Як вигодовують звірі своїх малят?

Слайд29. Якими народжуються білченята та кроленята?

Слайд30. Домашнє завдання.

Слайд31. Розкажи будову комах.

5.ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Пригадай, де хто живе?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні