Каталог матеріалів

Урок №72 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Як втілювати ідеї в життя?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №72. Як втілювати ідеї в життя? Дослідження: «Як брати Монгольф’є втілювали ідею польоту людини?» Гра «Веселі кульки»

Мета: продовжити знайомити учнів з винаходами людства; учити учнів знаходити власні ідеї та втілювати їх у життя; вчити учнів укладати послідовність дій (алгоритм), які потрібно виконати для досягнення мети у повсякденній діяльності; збагачувати словниковий запас учнів відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове мовлення; зв'язне мовлення дітей, пам'ять, фантазію; виховувати уміння поважати один одного під час спілкування у команді.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. “Американський живописець Денніс Леван зумів створити за допомогою фарб цілий повітряно-солодкий світ!”. Погляньмо, як йому це вдалося.

Слайд6. Проблемне запитання.

Слайд7. Віртуальна мандрівка на фестиваль китайських ліхтариків.

Слайд8. За зображеннями розкажи, як втілювали ідею польоту людини брати Монгольф'є.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Гра "Веселі кульки".

Слайд11. Розкажи.

Слайд12. Діана мріє стати дослідницею підводного світу. Вона вирішила, що для цього має навчитися плавати. Пронумеруй події у правильній послідовності.

Слайд13. Фізкульхвилинка.

Слайд14. Встав пропущені літери та наведи назви тих рис характеру, які допомагають людині втілювати ідеї в життя.

Слайд15. Розкажи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16. Щоденник вражень

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні