Каталог матеріалів

Урок №72 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Як влаштований ліс?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №72. Як влаштований ліс?

Мета: формувати уявлення про ліс як про природне угрупування, його структуру, взаємозв’язки, пристосування рослин і тварин до життя у лісі; розширювати знання учнів про взаємозв’язки між неживою природою, рослинами і тваринами; розвивати вміння аналізувати, робити висновки, виховувати та бережливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Розглянь малюнок. Розкажи, які живі організми утворюють яруси.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Розглянь ланцюг живлення. Поясни.

Слайд10. Розглянь ланцюг живлення.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Ланцюги живлення в лісі дуже різноманітні, наприклад:

Слайд14. До чого подібна крилатка з насінням береста?

Слайд15. Розглянь вироби із береста.

Слайд16. Чи знаєш ти..?

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Назви рослини ярусів лісу. Доповни малюнок наліпками в зошиті.

Слайд19. Робота в зошиті.

Слайд20. Цікаво знати.

Слайд21. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Творче завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні