Каталог матеріалів

Урок №72 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Кому відомі деякі можливості об’єктів?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №72. Кому відомі деякі можливості об’єктів?

Мета: продовжити ознайомлювати дітей з унікальними місцями Харківської області; ознайомити з унікальною рослиною боліт — росичкою; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; формувати навички в побудові речень, складання речень у текст; вчити учнів організовувати свою навчальну діяльність у взаємодії з іншими учасниками; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати бережне ставлення і любов до природи, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розгадай ребус і визнач, на території якого міста опинилися жевжики.

Слайд6. Прогулюючись вуличками міста, жевжики звернули увагу на чудернацький будинок. Він зовсім плаский: як же в ньому живуть? Поміркуй і вислови свої припущення.

Слайд7. Львів. “Плоскі” будинки.

Слайд8. Перегляд відео “Співочі тераси на Харківщині”

Слайд9. Обчисли вираз і довідайся, зі скількох метрів тут можна почути людський шепіт.

Слайд10. Вправа “Досліди”

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Пригадай якомога більше предметів або живих істот, водночас і м’яких, і пухнастих. Намалюй їх в зошиті.

Слайд13. Подивіться відео і спробуйте пояснити, чому рослина харчується комахами.

Слайд14. Продовж речення.

Слайд15. Вправа “Віднови діалог”

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17-19. Вправа “Обери”

Слайд20. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Пригадай те, що ти дізнався/дізналася про росичку. Визнач, які твердження істинні, а які хибні. Обери відповіді.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні