Каталог матеріалів

Урок №72 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 3.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №72. Досліджуємо таблиці додавання і віднімання числа 3.

Мета: формувати обчислювальні навички. Актуалізувати способи додавання і віднімання числа 3; скласти таблиці додавання і віднімання числа 3; на основі аналізу таблиць дійти висновку про зміну значення суми залежно від зміни першого доданка (при сталому другому), а також про зміну значення різниці залежно від зміни зменшуваного (при сталому від’ємнику); формувати вміння додавати до меншого числа більше, обчислювати значення виразів на дві дії. Розвивати в учнів логічне мислення шляхом виконання нестандартно сформульованих завдань.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Розбий виразі на дві групи. Запиши значення виразів першої групи ручкою, а значення виразів другої групи – олівцем.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Склади таблицю додавання числа 3. Досліди, як змінюється значення суми залежно від зміни доданка.

Слайд4. Склади таблицю віднімання числа 3. Досліди, як змінюється значення різниці залежно від зміни зменшуваного.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Досліди, як зміна доданка впливає на значення суми.

Слайд7.  Правило. Якщо доданок збільшиться (зменшиться) на кілька одиниць, то сума також збільшиться (зменшиться) на стільки ж одиниць.

Слайд8. Графічна вправа.

Слайд9.  Фізкультхвилинка.

Слайд10.  Досліди, як зміна зменшуваного впливає на значення різниці.

Слайд11.  Якщо зменшуване збільшиться (зменшиться) на кілька одиниць, то різниця також збільшиться (зменшиться) на стільки ж одиниць.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13-14. Виконай арифметичні дії за стрілками.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд15. У Наталки довше волосся, ніж у Юлі, але коротше, ніж в Оленки. У Тетянки волосся коротше, ніж у Юлі, але довше, ніж у Катрусі. У кого з дівчаток волосся найдовше?

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні