Каталог матеріалів

Урок №72-73 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Корисна їжа. Яка вона?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку Я досліджую світ з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, Н. Павич

Урок №72-73. Корисна їжа. Яка вона?

Мета: формувати поняття корисної та шкідливої їжі; розширити уявлення про позитивний вплив корисної їжі на здоров’я дитини та дорослої людини; виховувати естетичний смак та дбайливе ставлення до здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд5. Бесіда на тему «Чи любите ви фрукти та овочі? Яка від них користь?»

Слай6. Назвіть одним словом те, що зображено на фото. Яка їжа корисна для людини? А яка — шкідлива? Поясніть чому.

Слайд7. Від корисної їжі залежить ріст, розвиток і здоров’я людини. Їжа має давати організму поживні речовини, вітаміни та воду.

Слайд8. Як ви розумієте приказку: Вода-водиця усьому живому цариця?

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10 . Цікаво знати… Без їжі людина може прожити місяць, а без пиття — кілька днів. Упродовж дня потрібно випивати 6 склянок рідини, а у спеку — навіть більше.

Слайд11. Бесіда на тему «Що можна пити окрім води?»

Слайд12. Звідки беруться продукти харчування?

Слайд13. Висновок. Надавайте перевагу тільки корисній їжі. Не забувайте щодня пити воду.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Що зображено на фото? Назви одним словом, запиши.

Слайд16. Назви страви, зображені на малюнку. Обведи ті з них, які готують у твоїй родині.

Слайд17. Установи відповідність між продуктами харчування та назвами груп. З’єднай лініями.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Познач корисну їжу. Закресли зображення шкідливої. Поясни свій вибір.

Слайд20. Обведи їжу, яку ти обереш для себе. Чому? Поясни.

Слайд21. Познач шкідливі звички в харчуванні. До кожної з них добери протилежне твердження.

Слайд22. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Що буде, якщо вживати тільки шкідливі продукти? Обведи букву біля свого припущення.

Слайд24. Поміркуй, що таке салат.

Слайд25. Попроси дорослих навчити тебе готувати овочевий або фруктовий салат. Напиши або намалюй, з яких продуктів ти його приготуєш. Дай йому назву.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні