Каталог матеріалів

Урок №71 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Сантиметр як одиниця довжини. Вимірювання довжин відрізків і запис результатів вимірювання.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №71. Сантиметр як одиниця довжини. Вимірювання довжин відрізків і запис результатів вимірювання. Порівняння довжин відрізків. Побудова відрізків заданої довжини.

Мета: дати дітям поняття про одиницю вимірювання довжини – сантиметр; навчити дітей вимірювати довжину відрізка за допомогою лінійки, записувати результати вимірювання в сантиметрах; будувати відрізок заданої довжини; закріплювати вміння вимірювати довжину предметів; розвивати обчислювальні навички, мислення; виховувати охайність під час виконання креслень.

Обладнання:  мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-4. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Поміряй рибку камінцями»

Слайд 5-7. Робота з підручником. Порівняння довжин

Слайд 8. Мотивація навчальної діяльності. Робота над загадкою

Слайд 9. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 10. Довідничок

Слайд 11. Опрацювання нового матеріалу. Робота з підручником

Слайд 12. Гімнастика для очей

Слайд 13-14. Робота з підручником. Сантиметр як одиниця довжини

Слайд 15. Робота з підручником. Робота над завданням

Слайд 16. Фізкультхвилинка

Слайд 17. Настанова вчителя. Сиди правильно

Слайд 18-21. Робота у зошиті

Слайд 22. Пальчикова гімнастика

Слайд 23. Робота у зошиті

Слайд 24. Рухлива вправа

Слайд 25-26. Закріплення вивченого матеріалу

Слайд 27. Вправа «Хто вище?»

Слайд 28. Рефлексія. Бесіда

Слайд 29-30. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні