Каталог матеріалів

Урок №71 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Додаємо і віднімаємо число 3

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №71. Додаємо і віднімаємо число 3.

Мета: формувати обчислювальні навички. Формувати вміння додавати і віднімати число 3 частинами двома способами; скоротити запис і міркування під час додавання та віднімання числа 3; закріпити знання правила різницевого порівняння та вміння знаходити, на скільки одне число більше або менше за інше; формувати вміння схематично зображувати відношення різницевого порівняння; закріпити правило знаходження невідомого доданка, формувати вміння знаходити невідомий доданок. Розвивати логічне мислення учнів шляхом виконання завдань з логічним навантаженням.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Із яких двох чисел складається число 3? Знайди значення кожного виразу двома способами за схемами.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. З яких двох чисел складається число 3? Знайди значення виразів двома способами за схемами.

Слайд4-5. Знайди значення кожного виразу двома способами за схемами.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7-8.  Перестав доданки місцями та знайди значення сум.

Слайд9.  В Оленки 6 червоних намистин, а рожевих – на 3 менше. Доповни схему. Склади рівність, щоб дізнатись про кількість рожевих намистин.

Слайд10.  Геометрична хвилинка.

Слайд11.  Фізкультхвилинка.

Слайд12. У Жені 4 моделі літачків, а моделей вертольотів – на 3 більше. Склади рівність, щоб дізнатись про кількість моделей вертольотів.

Слайд13. У мишки було 7 яблук. Вона з’їла 3 яблука. Доповни схему. Запиши рівність, щоб дізнатися, скільки яблук залишилось у мишки. Прочитай рівність, назви компоненти та результат. Які відрізки їх ілюструють?

Слайд14. Віднови знаки арифметичних дій в істинних рівностях.

Слайд15. Рухлива вправа.

Слайд16. Накресли відрізок завдовжки 7 см.

Слайд17. Користуючись схемами, знайди значення виразів. Що цікаве можна помітити?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Про що йдеться в реченнях? Що можна запитати про кількість кульок? Склади схему до кожної ситуації.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні