Каталог матеріалів

Урок №71 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Ділення багатоцифрового числа на одноцифрове.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №71.

Тема. Ділення багатоцифрового числа на одноцифрове.

Мета: ознайомити учнів із правилами ділення багатоцифрового числа на одноцифрове; вчити правильно записувати числа, щоб виконати їх письмове ділення; пояснити, чим відрізняється письмове ділення від усного; розвивати навички аналізу задачі, обґрунтування вибору способу розв’язання та застосування отриманих знань у практичних ситуаціях; формувати логічне мислення, уміння порівнювати, узагальнювати й робити висновки; виховувати уважність, наполегливість і цікавість до математики.

Очікувані результати:

  • знають правила ділення багатоцифрового числа на одноцифрове;
  • записують числа, щоб виконати їх письмове ділення;
  • пояснюють чим відрізняється письмове ділення від усного;
  • перевіряють правильність розв’язання задачі та знаходять можливі помилки;
  • використовують отримані знання для розв’язання задач із реального життя.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-7. Усне опитування.

Слайд 8. Усний рахунок.

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 12-14. Пригадуємо.

Слайд 15. Обчислюємо.

Слайд 16. Обчислюємо.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Вивчаємо нове.

Слайд 19. Вивчаємо нове.

Слайд 20. Вивчаємо нове.

Слайд 21. Обчислюємо.

Слайд 22. Обчислюємо.

Слайд 23. Обчислюємо.

Слайд 24. Самостійна діяльність.

Закріплення вивченого.

Слайд 26. Обчислюємо.

Слайд 27. Обчислюємо.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 28. Домашнє завдання.

Слайд 29. Рефлексія. Вправа «Незакінчене речення».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні