Каталог матеріалів

Урок №70 для 3 класу з математики за С. Скворцовою - Розв’язуємо задачі

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 70. Розв’язуємо задачі

Мета: формувати вміння розв’язувати задачі, що містять взаємопов’язані величини, удосконалювати обчислювальні навички додавання та віднімання з переходом через розряд, табличного множення та ділення; актуалізувати розуміння залежності значення частки від зміни діленого, дільника; ознайомити  із залежністю величини одиниці вимірювання  від зміни кількості при сталій загальній величині; удосконалювати вміння розв’язувати складені задачі на знаходження невідомого другого доданка, що містять просту задачу на знаходження частини від числа; досліджувати вплив зміни на розв’язування задачі; формувати вміння розв’язувати прості задачі на знаходження кількості, на знаходження загальної величини.

 Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 3.  Усний рахунок. Завдання 2. Обчисли.

Слайд 4-5.  Усне опитування.

Слайд 6.  Рухлива вправа для очей.

Слайд 7-8.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 9-12. Завдання 1. Запиши задачі коротко, розв’яжи їх. Усно склади та розв’яжи обернені задачі.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Завдання 3. Заповни таблиці. Як залежить вартість від зміни ціни; зміни кількості предметів?

Слайд 15. Завдання 4. Досліди, як залежить кількість предметів від зміни вартості за сталої ціни.

Слайд 16. Заповни таблиці. Досліди, як залежить ціна від зміни вартості за сталої кількості предметів. Які висновки можна зробити?

Слайд 17. Рухлива вправа.

Слайд 18. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 19-21. Завдання 2. До кожної задачі добери короткий запис. Чи є зв’язок між задачами? Поясни розв'язання задачі 3 за схемою аналізу, розв'яжи задачу 3.

Слайд 22. Завдання 2. Зістав задачі 3 і 4. Які це задачі? Як зміна шуканого вплине на розв'язання задачі 4?

Слайд 23. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд24-26. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 27. Пояснення завдань домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні