Каталог матеріалів

Урок №70 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Розв’язування нерівностей. Задачі і дослідження на визначення тривалості події, часу початку та закінчення.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 70.

Тема: Розв’язування нерівностей. Задачі і дослідження на визначення тривалості події, часу початку та закінчення.

Мета: вчити дітей розв¢язувати нерівності; розв¢язувати і досліджувати задачі на визначення тривалості подій, час початку та закінчення; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 - 9 . Усна лічба.

Слайд 10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Утвори числа за схемами й запиши їх.

Слайд 12. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 13. Порівняй.

Слайд 14 – 16. Прочитай записи. Запиши в перший рядок вирази, у другий — рівності, у третій — нерівності

Слайд 17. Які числа розміщені між числами 676 і 680?

Слайд 18. Запиши всі розв’язки нерівності: 5 < c < 12; х < 4.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Знайди значення виразів.

Слайд 21. Розв’яжи задачу

Слайд 22. Розв¢язання.

Слайд 24. Розв’яжи задачу

Слайд 25. Розв¢язання.

Слайд 26. Фізкультхвилинка.

Слайд 26 – 28. Виконай завдання скориставшись числовою прямою.

Слайд 29. Запиши всі розв¢язки нерівності х ˂ 7.

Слайд 30. Запиши п¢ять чисел, що є розв¢язком нерівності х ˂ 120.

Слайд 31. Запиши всі розв¢язки нерівності 462 ˂ у ˂ 468.

Слайд 32. Познач на промені числа, що є розв¢язком нерівності с ˂ 10.

Слайд 33. Розв¢яжи задачу.

Підсумок

Слайд 34. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 35.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні