Каталог матеріалів

Урок №70 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо кут

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 70. Досліджуємо кут.

Мета: формувати уявлення про кут, актуалізувати знання геометричних фігур (точка, пряма, промінь, відрізок); ознайомити з поняттям кута та його елементами — вершиною, сторонами; вчити креслити кути, розпізнавати кути в многокутниках; формувати обчислювальні навички.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

У 1 класі, розглядаючи геометричні фігури: трикутник, чотирикутник, п’ятикутник,— ми пов’язували їх назви із кількістю кутів. Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь, яка геометрична фігура є кутом, дізнаєтесь про елементи кута і навчитеся креслити та позначати кути буквами.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Задання 1. Попрацюй із математичними матеріалами «Геометричні фігури».

Слайд 8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Завдання 2. Назви геометричні фігури.

Слайд 11. Вершини кута. Сторони кута.

Слайд 12. Завдання 3. Проведи промінь. Проведи два промені, що мають спільний початок. Яка фігура утворилась?

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Завдання 4. Відшукай кути на різних предметах довкола себе. Які фігури не мають кутів?

Слайд 15. Завдання 5. Сашко показав сторони многокутників різними кольорами. Назви сторони многокутників; їхні вершини. Відшукай кути у фігурах. Розглянь, як хлопчик показав кути.

Слайд 16. Завдання 6. Зафарбуй у різні кольори кути многокутників.

Слайд 17. Завдання 7. Кути позначають буквами. Вершину кута записують посередині. Розглянь зразок. Назви інші кути.

Слайд 18. Завдання 8. Побудуй кут МСР за поданим алгоритмом.

Слайд 19. Завдання 9. Обчисли значення виразів трьома способами.

Слайд 20. Рухлива вправа.

Слайд 21. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні